Poziv za upis djece u prvi razred osnovne škole za skolsku 2022/2023 godinu (Augustovski rok)

Poštovani roditelji/staratelji budućih prvačića,

upis djece u I (prvi) razred osnovne škole za školsku 2022/2023. godinu u augustovskom roku počinje 01.08.2022. i traje do 31.08.2022.

Na osnovu poziva za upis djece u prvi razred potrebno je da na e-mail adresu škole: ossip@ossip.edu.ba  ili lično u prostorijama škole dostavite popunjen Prijavni obrazac za I razred

Dokumentaciju za upis djeteta u I razred dužni ste dostaviti odmah ili po okončanju stanja prirodne i druge nesreće zbog opasnosti od širenja zarazne bolesti uzrokovane koronavirusom (COVID-19) na adresu Škole.

Za sve dodatne informacije i pojašnjenja, budite slobodni da nas kontaktirate putem telefona na broj: 033/408-555 ili ossip@ossip.edu.ba

Redovno pratite i našu web stranicu kako biste blagovremeno bili obaviješteni o svemu.

Sretno!